Гості на уроці фізичної культури

8 вер. 2020

08.09.2020 року у комунальному закладі «Опорний заклад загальної середньої освіти «Престиж» ГМР відвідали уроки фізичної культури інспектор з Ювенальної превенції сектору превенції лейтенант поліції Дерев’янко Анастасія Вячеславівна та дільничий офіцер поліції лейтенант поліції  Шапошник Лідія Олександрівна. З метою виявлення негативних явищ у молодіжному середовищі та з нагоди відзначення Дня фізичної культури і спорту,  популяризації здорового способу життя та виховання відповідального ставлення до здоров’я дітей було проведено з учнями 7А та 4А класів оздоровчо – профілактичний захід «Зарядка з поліцейським».  Захід пройшов цікаво та з користю, де було дітям роз`яснено, що поліція це не караючий, а правозахисний орган, що поліцейські - це ті люди, до яких можна і потрібно звертатися в будь-яких ситуаціях. Працівники поліції продемонстрували школярам свою спортивну підготовку  та надали учням можливість разом зробити зарядку, пограти у волейбол та футбол. Така зустріч справила на здобувачів освіти лише найкращі враження: після побаченого і почутого багато хто з дітей висловив бажання в майбутньому обрати для себе професію поліцейського. Діти подякували  Анастасії Вячеславівні та Лідії Олександрівні за цікавий урок - зустріч, надану інформацію про роботу поліцейських та ознайомлення з їх нелегкою та такою важливою для суспільства роботою. Сподіваємося на подальшу співпрацю.

Фотоальбом можна перегляну тут