Акція «Мільйон дерев за 24 години»

21 вер. 2020
Учні одинадцятих класів на території закладу посадили саджанці дубів

У рамках акції «Мільйон дерев за 24 години» учні одинадцятих класів на території закладу посадили саджанці дубів, які в майбутньому нагадуватимуть їм про роки навчання в школі. Школярі уважно прислухалися до порад класних керівників Крутька Є.Ю. та Кукурудзяк О.О., адже щиро хотіли, щоб дерева прийнялися. Для багатьох із них – це перший досвід у такій справі. Завдяки цій роботі діти не лише зробили свою школу й місто зеленішим, а й об’єдналися разом заради доброї справи. У кінці всі учасники акції зробили фото на пам’ять із своїм деревцем. Участь у таких заходах сприяє покращенню екологічного стану  міста,  допомагає виховувати в дітей духовність та відповідальність за місто, в якому вони живуть. Єднання з природою залишило у школярів незабутні враження і віру в те, що ними зроблена корисна й потрібна справа для майбутніх поколінь.

Фотоальбом можна переглянути тут