Чисте місто – показник культури його мешканців.

21 вер. 2020

Чисте місто – показник культури його мешканців. 18 вересня після закінчення уроків учні 8-А класу разом з директором школи Катковою Л.Є., класним керівником Авраменко Д.В. приєдналися до міжнародної соціально-екологічної акції «Всесвітній день прибирання». Учні вийшли, щоб навести лад на одному із найбільш забруднених берегів річки Гайчур -  біля підвісного містка та прилеглій території, а також на дитячому майданчику, розташованому по вулиці Дачна. Спільна справа виявилася не лише суспільно корисною, але й захопливою. Всього за кілька годин засмічена територія перетворилася на впорядковану відпочинкову зону. Діти зібрали 12 мішків папірців, кульків, пластикових пляшок, використаного одноразового посуду та битого скла. Приємно було бачити, як школярі були  захоплені  прибиранням, але ж набагато важливіше навчитися цінувати красу нашої природи, чисту територію і насолоджуватися всім цим. Участь у таких акціях  сприяє усвідомленню школярами та мешканцями міста, що чистота в нашому краї залежить насамперед від нас самих. Якщо кожен відповідально і добросовісно ставитиметься до довкілля, в Україні буде жити безпечно й затишно. Давайте спільно робити наше життя кращим!

Фотоальбом можна переглянути тут