15 вер. 2016
З 12 по 16 вересня пройшов Олімпійський тиждень

З 12 по 16 вересня з метою підтримки Олімпійських Ігор, пропаганди здорового способу життя та залучення дітей до занять фізичною культурою і спортом у закладі  було проведено олімпійський тиждень. Пройшли олімпійські уроки на тему: « Історія олімпійського вогню» (1-4 кл.), «Історія олімпіади» (5-7 кл.), конкурс малюнків  «Спорт у моєму житті» (1-7 кл.), тематичні години «Спорт в Україні сьогодні» (8-11 кл.). На уроках учні отримали знання про історію виникнення та розвитку Олімпійських Ігор, про їх відродження в ХІХ ст. Розширили знання  щодо олімпійських символів: олімпійське гасло, олімпійська емблема, олімпійський прапор, олімпійський вогонь. Під час Олімпійського тижня в урочний та позаурочний час було проведено змагання з баскетболу, міні-футболу, «Козацькі розваги», «Веселі старти»,  тенісний турнір, легкоатлетичний крос, оформлено стенди «Історія олімпійських ігор».