Заклад отримав новенький автобус

11 вер. 2020
Радісна подія

Мрії збуваються

11 вересня 2020 року в нашому закладі  відбулася  радісна подія – шкільна родина отримала новенький шкільний автобус. На майданчику біля КСК «Сучасник», поряд з новим автобусом, відбулися  урочистості з нагоди  вручення такого  очікуваного і необхідного подарунка нашій школі.

Подарунок вручив голова Гуляйпільської об’єднаної територіальної громади Ярмак Сергій Олександрович. Він щиро привітав педагогічний та учнівський колективи школи зі знаковою подією у шкільному житті, зазначивши, що новий шкільний автобус буде підвозити школярів не лише щоденно на заняття, а й на спортивні змагання, олімпіади, конкурси, екскурсії.  Побажав дітям успіхів у навчанні та відмітив, що найкращим подарунком  будуть їхні гарні здобутки та відзнаки у навчанні.

З радісною подією колектив закладу привітала  староста Рівнопільського старостинського округу  Пилипенко Наталія Вікторівна, яка зазначила, що сьогодні відбулося не просто вручення автобуса, бо  перш за все, безпека дітей у дорозі до школи, спокій батьків, а й  забезпечення рівного доступу до якісної освіти кожного школяра, який проживає у сільській місцевості. Ми бачимо, що сьогодні держава та місцева влада виконує свої обіцянки.

В свою чергу директор школи Каткова Любов Єгорівна від імені усієї шкільної родини – дітей, педагогів, батьків подякувала представникам влади та усім, хто долучився до придбання  автобуса, за чудовий подарунок школі. Такий гарний подарунок діти отримали відповідно до Державної програми «Шкільний автобус», що активно впроваджується на теренах України. Загальна вартість автобуса 1 500 000 гривень. Гуляйпільська територіальна громада  виділила 700 000 гривень на умовах співфінансування.

Після перерізання символічної стрічки діти з радістю проїхалися новеньким автобусом вулицями міста.