Пролунав перший дзвінок

1 вер. 2020
Заходи, проведені до Дня Знань

Із року в рік першого вересня ми  відзначаємо початок нового навчального року. Цей день є визначним і радісним святом для кожного з нас. Адже він знаменує початок нових знань, досягнення нових успіхів на шкільній ниві. Цей рік особливий, ми працюємо в умовах  пандемії нового коронавірусу, тому в кожному класному колективі класні керівники провели перший урок на тему «Культура здорового способу життя в нових обставинах», приділивши значну увагу правилам безпечного навчання під час карантину. Школярам розповіли про правила респіраторної гігієни, проінформували про психологічну допомогу в разі тривожного стану через пандемію. А на завершення провели вікторину на засвоєння нових заходів безпеки.

Для   первачків та одинадцятикласників було проведено свято. Усіх присутніх зі святом привітала директор школи Каткова Любов Єгорівна, вона побажала всім учням, батькам, вчителям міцного здоров’я, наполегливості та успіхів у навчанні, щоб кожна дитина, за допомогою вчителів та рідних, стала доброю, освіченою людиною, яка вміє творити добро.

До школи завітали казкові герої (їх роль виконали Дутова Вікторія, Явор Надія, Павелько Діана), які намагалися зіпсувати дітям свято, але ведучі  Мірошниченко Валерія та Целіковський Владислав пояснили непроханим гостям, що в школі є феї чарівні, вони не дадуть образити школярів і навчать творити добро всіх, хто цього бажає. Своє музичне вітання для всіх дітей подарувала вчитель 1-А класу Шеремет Тетяна Миколаївна. Казкові герої зрозуміли, що потрібно гарно вчитись, прислухатись до порад старших, всім дружити і не робити зла нікому. Вони перепросили за те, що так негарно вчинили й пообіцяли виправитися. Пісню «Перший раз у перший клас» виконали наші наймолодші школярики Григор’єва Софія та Гальченко Олександра.  По-особливому тепло вітали найменших учасників навчально-виховного процесу бабусі Веремійченко Алла Миколаївна, Клименко Світлана Петрівна, Притула Ірина Миколаївна. А потім своїх улюбленців-голубів, білих послів миру, запустили у небо першокласниця Жовніренко Євгенія разом зі своїм дідусем. Від імені всіх випускників Кацай Дар’я,  Дубченко Катерина, Закарлюка Єлизавета привітали своїх друзів, учителів, усіх школярів з початком нового навчального року. Класні керівники 11 класів Кукурудзяк Олександра Олександрівна та Крутько Євген Юрійович також дарували свої вітання всім присутнім. Після вітальних слів пролунав  перший дзвоник, запрошуючи дітей на навчання. Право дати перший дзвінок було надано першокласникам: Кошельник Анні, Клименку Олександру, Веремійченку Артему, Гончаренку Михайлові, Гальченко Олександрі,  Шльомському Філіпу та одинадцятикласникам: Зуйченко Анастасії, Боярчук Єлизаветі, Булгаку Олексію, Григорову Владиславу.

Навчальний  2020-2021 рік  розпочато. Тож нехай він відкриє перед школярами нові горизонти пізнання себе і світу, стане початком наполегливої праці, вчителів надихне успіхами вихованців, батьків – гордістю за своїх дітей!