До уваги батьків і здобувачів освіти!

30 серп. 2020
Увага! Увага!

Шановні батьки, здобувачі освіти!!!

Звертаємо вашу увагу на те, що відповідно до постанови Головного державного санітарного лікаря України від 22.08.2020 року № 50 «Про затвердження протиепідемічних заходів у закладах освіти на період карантину у зв'язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID - 19)», 2020-2021 навчальний рік буде незвичним. Новими будуть і наші з вами правила комунікування, життєдіяльності. Максимально враховуючи всі можливі варіанти розвитку подій, хотілося б завчасно попередити всіх вас про вимушену необхідність наступного:

1. Рух коридорами, вхід у заклад освіти буде можливий лише у захисній масці або респіраторі. Виняток становлять учні 1-4-их класів, вхід та пересування яких приміщеннями закладу освіти дозволяється без використання захисної маски або респіратора. Просимо забезпечити ваших дітей захисними масками з розрахунку 1 маска на 3 години та герметичними пакетами для їх зберігання (zip-пакет чи папка на кнопці). Для використаних одноразових масок в школі будуть наявні спеціальні урни.

2. Вхід до школи батьків, бабусь, дідусів або інших членів родини з початку навчального року суворо заборонено, крім осіб, які супроводжують осіб з особливими освітніми потребами. Для кожного класу буде визначено свій маршрут руху, вхід до школи та час входу. Більш детальну інформацію повідомлять класні керівники.

3. При вході в школу або клас всім слід попередньо обробити руки антисептиками. Місця для обробки рук знаходитимуться на входах у заклад, в туалетах, біля їдальні, кабінетів інформатики, спортивного залу. Просимо вас, батьки, навчати дітей правильному користуванню в закладі освіти індивідуальними антисептиками, враховуючи можливі ризики для здоров'я та наголосити на тому, що в класі цього робити не слід.
Пам'ятайте, що основним заходом гігієни рук в умовах закладу освіти все ж лишається миття рук з милом. Використання антисептиків доцільне лише у тому випадку, коли відсутній доступ до проточної води з милом. Протирання рук вологими серветками з метою знезараження або як заміна миття рук чи антисептична обробка - не рекомендується.

4. Щоденно, перед початком занять, класні керівники та вчителі будуть проводити опитування учасників освітнього процесу щодо їх самопочуття та наявності симптомів респіраторної хвороби. В разі виявлення ознак захворювання, за відсутності батьків, здобувачів освіти тимчасово ізолюватимуть в спеціально відведене приміщення закладу, інформуватимуть батьків чи інших законних представників та прийматиметься узгоджене рішення щодо направлення хворого до закладу охорони здоров'я. Ви, як батьки, зі свого боку ні в якому разі не відпускайте дітей до школи з температурою, сильним головним болем, нежитем чи кашлем.

5. Навчання буде проходити в одному класі, переходити в інший кабінет будуть лише на деякі предмети.

6. В закладі буде задіяно всі три входи, коридори розділено клейкою стрічкою на підлозі для організації двостороннього руху по принципу правосторонності.

7. Організація питного режиму в закладі освіти зазнає змін. Просимо забезпечити явку ваших дітей обов'язково зі своєю пляшечкою води.

8. Організація мультипрофільного харчування за типом «шведського столу» та шляхом самообслуговування на період карантину не дозволяється. Шкільний буфет буде працювати в окремо визначеному місці, але за умови обов'язкового дотримання соціальної дистанції та відсутності скупчення. Просимо вас, шановні батьки, провести бесіди з дітьми щодо дотримання цих правил. Наголошуємо на тому, що буфет можливий лише за дотриманням цих вимог.

Відчуваємо, що прописані правила викличуть хвилю невдоволення у батьківської громади. Але все ж це краще, аніж повноцінне дистанційне навчання, коли ваші діти будуть вдома без нагляду.
Прохання поширити.

Дякуємо за розуміння!!!