Виступ директора школи на святі першого дзвінка

1 вер. 2016
Виступ директора школи на святі Першого дзвінка 01.09.2016

Дорогі учні, вчителі, батьки, гості!  Щиро вітаю вас з Першовереснем, Днем Знань та початком нового навчального року! Це свято для всіх, бо до нього причетні діти, вчителі, батьки. Це особливо хвилюючий день, адже  саме з нього починається цікавий і нелегкий шлях до нових знань та звершень. Особливі вітання нашим першокласникам. Їх у цьому році 72. По Країні Знань ви помандруєте разом зі своїми першими вчителями. Ви вливаєтесь до великої  шкільної родини, хвилюєтесь, як  і ваші батьки. Але все буде добре. Бажаю вам легких уроків, гарних друзів, добра і любові!

Любі учні! Після довгих літніх канікул школа чекає на вас. Хочу побажати вам наснаги і наполегливості у навчанні, бути патріотами рідної землі та України, множити своїми успіхами славу рідної землі та Гуляйпілля. Слова глибокої шани адресую педагогічному колективу. Професія вчителя вимагає особливого дару і покликання, великої відповідальності і віри. Від ваших зусиль залежить успіх розпочатих в освіті перетворень. Бажаю міцного здоров’я, творчості, успіху та миру. Особлива подяка технічному персоналу, які доклали багато зусиль для підготовки школи до нового навчального року.

Шановні батьки! Перше вересня єднає нас усіх – бо це спільне свято. Терпіння вам, мудрості, удачі. Хочу подякувати керівництву району, спонсорам, батьківській громадськості за підтримку і допомогу закладу.

Усім щастя і добра, благополуччя та миру.

То ж нехай розливається різнобарв’ям  Свято Знань! У добру юні друзі! Зі святом всіх!

Нехай дзвенить дзвінок веселий й галасливий,

Срібну мелодію його хай чують звідусіль!

Хай буде рік шкільний для нас усіх щасливий!

Для цього ми докладемо зусиль!