Привітання директора закладу зі святом.

31 серп. 2020
Вітання для педагогів, учнів та батьків закладу

Шановні вчителі, учні, батьки!

Щиро вітаю вас з Першовереснем, Днем знань та початком нового навчального року. Нас чекає нелегкий навчальний рік в умовах адаптивного карантину, який вимагатиме від нас вчитися і працювати  в нових умовах і дотримуватися вимог особистої гігієни для убезпечення себе від коронавірусної хвороби. Перше вересня - особливо хвилюючий день, адже саме з нього починається цікавий і нелегкий шлях до нових знань та звершень. Особливі вітання нашим  любим першокласникам, які тримаючись за теплі батьківські руки, вперше переступають поріг школи і вливаються в нашу шкільну родину.  До країни знань їх поведуть досвідчені вчителі  Шеремет Т.М., Явтухова Н.М., Пліс Т.В.  Бажаю Вам легких уроків, гарних друзів, успіхів, добра і любові.

Дорогі учні! Після карантину, дистанційного навчання  та  довгих літніх канікул школа чекає на вас. Хочу побажати вам  наснаги і наполегливості у навчанні, дбати про своє здоров’я, бути патріотами рідної землі та України, множити своїми успіхами імідж рідної школи.

Слова глибокої пошани адресую  педагогічному колективу. Професія вчителя вимагає особливого дару і покликання, великої відповідальності і віри. Від ваших зусиль залежить успіх розпочатих перетворень в освіті особливо в умовах організації різних форм навчання школярів.

Особлива подяка технічному персоналу, які доклали багато зусиль для ремонту та підготовки закладу освіти  до нового навчального року, зробили його затишним та комфортним. Бажаю міцного здоров’я, щастя, любові і миру.

Шановні батьки! Перше вересня єднає нас усіх – бо це спільне свято. Терпіння  вам, мудрості удачі!

Хочу подякувати керівництву громади, спонсорам, батьківській громадськості за підтримку і допомогу закладу у підготовці до нового навчального року.

Усім щастя і добра, здоров’я та миру.

Хай буде рік шкільний для нас усіх щасливим та успішним. Зі святом вас, з Першовереснем!