Щиро вітаємо випускників 2020!

1 серп. 2020
Привітання випускникам

Дорогі випускники! Шановні вчителі, батьки, гості!

Звучать мелодії шкільного вальсу, сьогодні особливе свято: випускний вечір. У ньому зустрічаються біль розлуки і радість зустрічі з майбутнім. Закінчилася шкільна пора для вас, випускники. Далі вас чекає перший світанок, доросле життя. По-різному складеться ваша доля, але хотілося, щоб у різних випробуваннях ви не падали духом, завжди відчували дружнє плече і смак перемоги. Час летить і змінює все. Але школа вам світитиме далеким теплим вогником, як спогад про дитинство і юність. Сьогодні  ваш випускний, до якого ви йшли  довгі 11 років. Школа пам’ятатиме вас, бо ви вписали ще  одну яскраву сторінку в її історію своїми досягненнями у навчанні, спорті, добрими справами. Летіть назустріч новим мріям  і світлим бажанням. Будьте щасливі! Вітаю педагогів і батьків зі святом, яке нагадає вам про вашу юність і надії. Дякую всім, а особливо класному керівнику Лукаш Наталії Володимирівні за гарний випуск, а батькам – за розуміння і співпрацю.

У майбутнє йдіть сміливим кроком випускники 2020 року!