Відбулася VІ Міжнародна науково-практична конференція

18 трав. 2020
12-18 травня 2020 року на базі Запорізького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти відбулася VІ Міжнародна науково-практична конференція «НЕПЕРЕРВНА ОСВІТА НОВОГО СТОРІЧЧЯ: ДОСЯГНЕННЯ ТА ПЕРСПЕКТИВИ».

Метою конференції було об’єднання зусиль учених та практиків різних регіонів і країн щодо осмислення досвіду та визначення перспектив подальшого розвитку системи неперервної педагогічної освіти.

В конференції взяли участь працівники нашого закладу Каткова Л.Є. та Притула І.М. : тези на тему «Акмеологічний підхід до системи професійного зростання вчителів початкової класів у контексті Нової української школи»; Таран С.Є.:  тези на тему «Розвиток професійної компетентності  педагогів в умовах післядипломної суспільно-гуманітарної освіти»; Юдковська В.В.  - участь в Едьютон-вебінарі: «Медіація у закладах освіти Запорізького регіону»,  була спікером із темою доповіді «Служба медіації «Крок назустріч миру».