Свято Першого дзвінка

1 вер. 2016
01 вересня 2016 року у закладі відбулося свято Першого дзвінка.

Знову ранок першого вересневого дня повниться мелодійними звуками шкільного  дзвоника. Знову вулиці розквітають від дитячого щебету,  юнацьких посмішок та чарівної  хуртовини осінніх айстр та чорнобривців. Це наше місто, наш край, наша держава  зустрічають День знань. 1 вересня 2016 року і в нашій школі пролунав перший дзвоник, який сповістив учнів, вчителів про початок нового навчального року. На святі були присутні учні та їх батьки, а також запрошені гості:  Ярмак Сергій  Олександрович – заступник міського голови, Доля Олег Петрович – депутат районної ради, Минка Галина Анатоліївна – методист районного методичного кабінету, Сакун Анна Анатоліївна – редактор газети «Актуальний погляд», Синельник Валентина Володимирівна – волонтер Гуляйпільської громади, Мартиненко Віктор Вікторович, Шаровський Сергій Миколайович, Кошубінський Сергій Миколайович, Шаровський Віктор Петрович – солдати Збройних Сил України, учасники бойових дій у зоні антитерористичної операції. За традицією першою до присутніх із вітальними словами звернулася  директор школи Каткова Любов Єгорівна. Запрошені гості також привітали школярів зі святом та вручили їм цінні подарунки.

Вперше поріг школи переступили 72 першокласники зі своїми першими вчителями Шеремет Тетяною Миколаївною, Явтуховою Наталією Миколаївною, Пліс Тетяною Вікторівною, Отрішко Оленою Василівною. Прийняти першокласників до школярської сім’ї прийшов писар славного Війська Запорозького,  який  побажав учням та вчителям гарних успіхів, наснаги, терпіння. Для всіх присутніх прозвучали музичні вітання у виконанні Театру пісні «Випадкова зустріч», керівник Валентина Жук.

Навчальний рік розпочався. Тож нехай він відкриє перед школярами нові горизонти пізнання себе і світу, стане початком наполегливої праці, вчителів надихне успіхами вихованців, батьків – гордістю за своїх дітей!