До уваги батьків!

26 лют. 2020
Інформація для батьків дітей пільгових категорій

Лист-звертання

до батьківської громадськості

щодо можливості отримання пільгових путівок на оздоровлення дітей у ДПУ «МДЦ «Артек», ДП «УДЦ «Молода гвардія» та ДЗОВ «Лазурна Райдуга»  у 2020 році

Шановні батьки!

Якщо Ваша дитина має статус особливої соціальної уваги та підтримки,

ця інформація саме для вас!

Звертаємо Вашу увагу на те, що протягом 2020 року Ви маєте можливість отримати пільгову путівку для оздоровлення Вашої дитини у державному підприємстві України «Міжнародний дитячий центр «Артек», державному підприємстві «Український дитячий центр «Молода гвардія» та Дитячого закладу оздоровлення та відпочинку «Лазурна Райдуга».

Пільгові категорії, що мають можливість отримати пільги зазначено у додатку 1.

Для отримання путівки потрібно:

1. Подати документ, що підтверджує пільговий статус дитини (відповідно додатку 1).
  2. Надати копію свідоцтва про народження дитини.
  3. Написати заяву.

Для написання заяв звертатись до діловода відділу освіти, молоді та спорту Гуляйпільської міської ради за адресою: м. Гуляйполе, вул. Пологівський шлях, 28; години прийому: 9.00 – 16.00, тел. 4-17-63.

до листа відділу освіти, молоді та спорту Гуляйпільської міської ради

від 20.02.2020 № 01-22/077

Діти пільгових категорій

1. Діти-сироти, діти, позбавлені батьківського піклування.

2. Рідні діти батьків-вихователів або прийомних батьків, які проживають в одному дитячому будинку сімейного типу або в одній прийомній сім’ї.

3. Діти з інвалідністю.

4. Діти з малозабезпечених сімей.

5. Діти з багатодітних сімей

1. Діти осіб, визнаних учасниками бойових дій відповідно до пункту 19 частини першої статті 6 Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту».

7. Діти, один із батьків яких загинув (пропав безвісти) у районі проведення антитерористичних операцій, здійснення заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях, бойових дій чи збройних конфліктів або помер внаслідок поранення, контузії чи каліцтва, одержаних у районі проведення антитерористичних операцій, здійснення заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях, бойових дій чи збройних конфліктів, а також внаслідок захворювання, одержаного у період участі в антитерористичній операції, у здійсненні заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях.

1. Діти, зареєстровані як внутрішньо переміщені особи.
  2. Діти, які проживають у населених пунктах, розташованих на лінії зіткнення.
  3. Діти, одному з батьків яких встановлено інвалідність I або II групи.
  4. Діти, які перебувають на диспансерному обліку.
  5. Діти, які постраждали від наслідків Чорнобильської катастрофи.
  6. Діти, які постраждали внаслідок стихійного лиха, техногенних аварій, катастроф.
  7. Діти, батьки яких загинули від нещасного випадку на виробництві або під час виконання службових обов’язків.
  8. Діти, взяті на облік службами у справах дітей як такі, що перебувають у складних життєвих обставинах.
  9. Талановиті та обдаровані діти - переможці міжнародних, всеукраїнських олімпіад, конкурсів, фестивалів, змагань, спартакіад.
  10. Діти - учасники дитячих творчих колективів та спортивних команд.
  11. Діти працівників агропромислового комплексу та соціальної сфери села.
  12. Діти, один із батьків яких загинув під час масових акцій громадянського протесту або помер внаслідок поранення, контузії чи каліцтва, одержаних під час масових акцій громадянського протесту.
  13. Діти, які виховуються в сім’ях, де один із батьків працює у бюджетній установі.
  14. Діти, у тому числі діти журналістів, які загинули під час виконання службових обов’язків.
  15. Відмінники навчання, лідери дитячих громадських організацій.
  16. Талановиті та обдаровані діти - переможці обласних олімпіад, конкурсів, фестивалів, змагань, спартакіад.
  17. Талановиті та обдаровані діти - переможцям міських, районних олімпіад, конкурсів, фестивалів, змагань, спартакіад.

Форма заяви