Заходи до Дня пам'яті Небесної Сотні

25 лют. 2020
У закладі пройшли заходи до Дня пам'яті Небесної сотні

20 лютого Україна вшановує пам’ять про тих громадян, завдяки яким змінено перебіг історії нашої держави. Більшість із них віддали своє життя під час подій Революції Гідності (листопад 2013 року – лютий 2014 року), інші загинули пізніше – у березні та квітні 2014 року, захищаючи ідеали демократії, обстоюючи права та свободи людини, європейське майбутнє України. У закладі до Дня пам’яті Героїв Небесної Сотні для школярів проведено короткий екскурс в історію Революції Гідності, учасники заходів згадали  героїв Небесної Сотні, хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих під час Революції Гідності, було продемонстровано фото та відеохроніку героїчних подій Майдану. Під час проведення заходів учителі наголошували  на тому, що Євромайдан увійшов в історію України як символ і взірець жертовності, патріотизму та героїзму. Він у котре підтвердив те, що у найкритичніші та найважливіші періоди нашої історії знайдуться герої, ладні пожертвувати власним життям заради майбутнього України як незалежної демократичної держави. Саме на 20 лютого припадає пік розстрілів Героїв Небесної Сотні у центрі Києва. Цього дня у середмісті столиці загинуло та отримало смертельні поранення 48 осіб. Революція Гідності засвідчила: українці не просто обрали шлях до Європи, а й готові за нього боротися, відстоюючи власні права та свободи. У світі Україну почали сприймати як державу з власною самобутністю, історією та гідністю, здатну захистити суверенітет. Завдяки проведеним заходам школярі усвідомили   історичне та суспільне значенням Революції Гідності, познайомилися з  короткими життєписами деяких героїв Небесної Сотні, вшанували героїзм українських захисників і тих, які полягли, і тих, які сьогодні зі зброєю в руках захищають суверенітет України. Заходи сприяли   вихованню  патріотичної свідомості,  любові  до Батьківщини, розвитку  бажання стати гідними громадянами України.

Фотоальбом можна переглянути тут