В закладі проведено зустріч начальником Гуляйпільського районного сектору філії Державної установи «Центр пробації»

13 лют. 2020
В закладі проведено зустріч учнів 11 класу з начальником Гуляйпільського районного сектору філії Державної установи «Центр пробації» в Запорізькій області Гонтарем Юрієм Михайловичем

13 лютого 2020 року  в закладі проведено зустріч учнів 11 класу з начальником Гуляйпільського районного сектору філії Державної установи «Центр пробації» в Запорізькій  області Гонтарем Юрієм Михайловичем  та старшим інспектором Ходусом Сергієм Григоровичем. Вони для учнів 11 класу  прочитали  лекцію на актуальні теми: «Права людини й громадянина та недопущення їх порушення», «Роль пробації в українському суспільстві», «Адміністративна та кримінальна відповідальність неповнолітніх». Метою заходу було розкриття поняття і сутності прав людини, основних механізмів їх захисту, недопущення порушення прав інших осіб, та, що не менш важливо, акцентувати увагу на порядку притягнення неповнолітніх до кримінальної та адміністративної відповідальності, також розповісти  про різні види покарань. Представники «Центру пробації» роз’яснили  види адміністративних стягнень та відмінність кримінальної відповідальності від інших видів юридичної відповідальності, наголосили, що метою покарання є не тільки покарання винуватих осіб, які вчинили злочин, а й виправлення засуджених та запобігання вчиненню нових злочинів з боку інших осіб. Також з метою профорієнтації розповіли одинадцятикласникам про навчальні заклади, які готують фахівців Державної кримінальної виконавчої служби. Проведення відповідних заходів дозволяє  зосередити увагу та поєднати зусилля державних органів у напрямі утвердження й забезпечення прав і свобод людини, позитивно впливати на правову інформованість школярів з питань прав людини. Тому спільними зусиллями необхідно впливати на підвищення правової обізнаності учнів, що є значним вкладом в розвиток  здоров’я людини, родини та нації в цілому.