Майстер-клас "Янгол добра"

31 січ. 2020
Активісти волонтерського загону провели майстер – клас «Янгол добра» для здобувачів освіти з особливими освітніми потребами

31 січня активісти волонтерського загону провели майстер – клас «Янгол добра» для здобувачів освіти з особливими освітніми потребами. Старшокласники не залишилися байдужим до проблем, з якими живуть особливі діти, створювали атмосферу любові і радості, поділилися своїм теплом серця, подарувати краплини добра, допомогли повірити в те, що мрії збуваються, намагалися змінити відношення до себе і до оточуючих,  надали можливість свідомо формулювати ситуації і організовувати власний життєвий простір. Під час заходу  учні – волонтери  розвивали  громадянську  ініціативу і громадянську  відповідальність, стимулювали інтерес до рішення актуальних проблем суспільства, привернули увагу шкільної громади  до проблем дітей з особливими потребами, покращували їх емоційний стан, допомогли  відчути себе соціально значущою одиницею в суспільстві.

Фотоальбом мождна перегляну тут