Подяка благодійному фонду «Щаслива лапа» за ігри

20 груд. 2019
Висловлюємо щиру подяку благодійному фонду "Щаслива лапа"

Учнівський, батьківський та педагогічний колективи школи висловлюють щиру подяку благодійному фонду «Щаслива лапа» за ігри, надіслані школі, які в цікавій та захоплюючій формі  знайомлять гравців з особливостями догляду за собаками: правилами вигулу, важливістю вакцинації та обробки від паразитів, а також можливими наслідками неправильної поведінки з чотирилапими. Від усього серця бажаємо Вам здоров’я, злагоди, взаєморозуміння, душевного спокою та достатку. Низький уклін вам за Вашу натхненну і самовіддану працю, за Вашу непохитну віру у наше майбутнє. Хай Господь Бог сторицею віддячить за Ваше розуміння, підтримку і за часточку душі, подаровану нам.

Фотоальбом можна переглянути  тут