У закладі пройшов Всеукраїнський тиждень права

11 груд. 2019
У закладі пройшов єдиний урок "Права людини"

З 09 по 13 грудня 2019 року у закладі проводився Всеукраїнський тиждень права, метою якого є  підвищення ролі правової освіти серед школярів, виховання поваги до закону і прав людини. Єдиний урок «Права людини» з нагоди проголошення Загальної декларації прав людини проведено для учнів 1-11 класів. Метою уроку було познайомити учнів зі змістом основних статей Загальної Декларації прав людини, Конвенцією ООН про права дитини, Конституцією України, допомогти запам'ятати основні поняття, а також виховувати в дітей людяність, почуття чуйності, доброти.  Упродовж тижня учителем історії та права Лукаш Н.В. та класними керівниками були проведені цікаві і змістовні заходи: гра-мандрівка «Правовий букварик» для учнів 1-4 класів; тренінг на тему: «Знаємо та реалізовуємо свої права» для 5-6 класів;  вікторину «Правовий калейдоскоп» для 7-8 класів; з учнями 9-х класів проведено круглий стіл «Конституційні права та обов’язки людини і громадянина», а для 10-11 класів -  «Механізми захисту прав і свобод людини і громадянина в Україні». Під керівництвом учителя правознавства Лукаш Н.В.  учні Педаш Софія 9-А та Боровський Даніїл 9-Б здобули перемогу у районному етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з правознавства. Залучення учнів до участі у Всеукраїнському тижні права сприяє вихованню в них активної громадянської позиції, виявленню ставлення молоді до актуальних правових питань та рівня обізнаності з питань держави та права. Подібні заходи підвищують зацікавленість учнів до вивчення правознавства, розширюють правові знання, формують уміння співвідносити норми моралі та права, застосовувати правові знання в повсякденному житті.

Фотоальбом можна переглянути тут