Закриття літнього мовного табору

17 черв. 2016
17 червня відбулося закриття літнього мовного табору "Посмішка"

Так непомітно сплинув час, табірна зміна закінчується…

На подвір’ї школи вишикувалися загони на святкову лінійку «Табір, до побачення, літечко здрастуй!». Англійською, німецькою, українською мовою рапортують керівники загонів про готовність до церемонії закриття мовного табору «Smile». За цей час діти удосконалювали свої знання з іноземних мов, беручи  участь у цікавих конкурсах, змаганнях, вікторинах, іграх та розвагах. Кожен загін підводить підсумки своєї роботи, лунають загонові девізи та пісні. До нас на свято завітали казкові  герої. Діти переконали їх, що в дитячому таборі «Посмішка»  не нудьгують, а весело і корисно проводять час. Лісові гості привітали дітлахів і подарували їм різноманітні смаколики.

За час табірної зміни діти вивчили багато активних ігор, які із задоволенням нам продемонстрували. А скільки нових пісень, приказок, скоромовок та віршів декламували та співали діти кожного дня! Притула Олександра, Курман Марія, Бедь Сергій, Тарасенко Нікіта підготували цікаві вірші про літо та відпочинок у таборі. А пісню «Літо, літо» у виконанні Павліченко Катерини, Дьоміної Анастасії,  Шаровської Марії,  Тимошенка Ростислава підхопили всі учасники святкової лінійки. Далі учасники драматичного гуртка показали театралізовані постановки казки «Ріпка» англійською мовою та вірша «Лорелея» німецькою мовою. Всі були в захваті від гри маленьких артистів! Ведучі з великим захопленням розповідали про цікаві, змістовні, неповторні дні табірної зміни. Але на жаль, треба прощатися  з веселим, сповненим розваг життя у таборі та підвести  підсумки виконаної роботи. Директор школи Каткова Любов Єгорівна та начальник табору Копервас Вікторія Валеріївна відзначили найактивніших учасників мовного табору нагородивши їх призами та вручивши сертифікати учасників.

Ось і зазвучала мелодія табірної пісні «Посмішка» англійською, німецькою та українською мовами!

Заключним акордом свята стала мить, коли діти  написали назви своїх загонів на повітряній кульці, яку запустили у небесну височінь як емблему миру у всьому світі, з великою надією на те, що в наступному році вони зустрінуться знову. До нових зустрічей!

Відеозвіт про роботу нашого табору можна переглянути  тут!