Всеукраїнська акція "16 днів проти насилля"

4 груд. 2019
У закладі стартувала акція в Міжнародний день боротьби з насильством

Щорічно в Україні з 25 листопада по 10 грудня проводиться Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства», яка з 1991 року підтримується міжнародною спільнотою. УУ нашому закладі стартувала 25 листопада ця акція в Міжнародний день боротьби з насильством. Основними завданнями акції є: привернення уваги громадськості до актуальних для українського суспільства проблем подолання насильства в сім’ї, протидії торгівлі людьми та жорстокого поводження з дітьми, гендерного насильства та забезпечення рівних прав жінок і чоловіків; активізація партнерського руху органів державної влади, державних закладів, громадських організацій щодо викорінення домашнього насильства; проведення інформаційних кампаній з метою підвищення обізнаності населення України з питань попередження насильства в сім'ї, жорсткого поводження з дітьми, формування свідомості всіх верств населення  щодо нетерпимого ставлення до насильства. Учні  школи залюбки приєдналися до участі в Міжнародній акції «16 днів проти насилля». Адміністрація  закладу значну увагу приділяє організації активних форм профілактичної роботи щодо запобігання насильству в будь-якому його прояві. Заходи класні керівники проводять за участю правоохоронних органів та шкільного практичного психолога. Школярі взяли участь у  конкурсі дитячого малюнка з протидії насильству, розвивальне заняття в 1-4 класах «Я та інші» провели класні керівники, відкриту виховну годину в 5-Б класі «Будуємо мир навколо себе» провела класний керівник Юдковська В.В., години відвертого спілкування «Допоможи другу» проведено  в 5-6 класах,  тренінгові заняття  «Безконфліктне середовище» провела практичний психолог у 7-8 класах, засідання «круглого столу» спільно з представниками правоохоронних органів «Цінність життя», «Домашнє насильство»  проведено  для 9-10 класи,  учні 11 класу взяли участь у шеренгу  «Слова, що ранять». Систематично у закладі проводяться профілактичні бесіди та роз`яснювальна робота з дітьми, що стоять на внутрішкільному обліку, з сім`ями, в яких виховуються неповнолітні діти, схильні до правопорушень. Проведено бесіди на теми «Конфлікти в сім’ї та їх розв’язання», «Попередження домашнього насильства». Проведені заходи сприяли вихованню в учнів відповідальності, любові до ближнього, поваги до гідності іншої людини, свідомого ставлення до своїх прав та обов’язків.

Фотоальбом можна переглянути тут