Проведено конкурс відеороликів «Моя громада – моє майбутнє»

25 лист. 2019
Серед учнів 9-11 класів закладу проведено конкурс відеороликів «Моя громада – моє майбутнє»

З метою підвищення мотивації до вибору майбутньої професії, формування у молоді зацікавленості та патріотичного ставлення до розвитку і майбутнього рідного краю; допомоги молодим людям у самостійному і усвідомленому виборі професії залежно від інтересів, життєвих цілей, уподобань та особливостей і потреб громади у закладі проведено конкурс відеороликів  серед учнів 9-11 класів «Моя громада – моє майбутнє». Кращою визнано та відправлено на районний конкурс роботу,  виконану ученицею 10-Б класу Кацай Дар’єю та вчителем Кукурудзяк Олександрою Олександрівною.