Заходи щодо вшанування пам'яті жерв голодомору

22 лист. 2019
У закладі прошли заходи щодо вшанування пам'яті жерв голодомору

Пам'ять – нескінченна книга, в якій записано все: і життя людини, і життя країни. Багато сторінок там вписано криваво-чорним кольором. Однією з таких сторінок був голодомор 1932-1933 років.  Не було ні війни, ні посухи. А була тільки зла воля одних людей проти інших. І ніхто не знав, скільки безневинних людей зійшло у могилу – старих і молодих, дітей, і ще ненароджених – у лонах матерів. Невідома кількість жертв – від 3 до 12 мільйонів, але протягом всієї історії людства вважається найбільшою трагедією.

З 18 по 22 листопада в школі  пройшли заходи по вшануванню пам’яті жертв голодомору 1932-1933 років в Україні. Класними керівниками, вчителями історії було проведено експрес-уроки в усіх класах, переглянуто документальний фільм «Пам’яті голодомору», організовано тематичні виставки стіннівок, художніх та публіцистичних творів. Під час проведення заходів учні переглянули відеоспогади очевидців голодоморів, архівні матеріали того часу, які тривалий період не оприлюднювались та підготували виступи з даної тематики.

22 листопада школярі взяли участь у заходах, присвячених вшануванню пам'яті людей, які загинули під час цієї страшної трагедії.  Діти разом з учителями поклали квіти  до пам’ятного хреста Жертвам голодомору,  запалили свічки пам’яті та хвилиною мовчання вшанували мільйони невинно убієнних українців. Заходи було проведено з метою виховання в учнів ціннісного ставлення до держави, поваги до її історичного минулого та збереження державних традицій.

Фотоальбом можна переглянути тут