Заходи вшанування громадянського подвигу учасників Революції гідності

21 лист. 2019
У закладі відбулися заходи вшанування громадянського подвигу учасників Революції гідності

З метою  вшанування громадянського подвигу учасників Революції Гідності, національно-патріотичного виховання школярів, утвердження демократичних цінностей, ідеалів свободи і справедливості, європейського шляху розвитку України в  закладі пройшли заходи, які висвітлюють доленосні сторінки в історії України початку XXI століття.  Уроки пам'яті «Революція Гідності, охрещена кров'ю» провели класні керівники для учнів 5-6 класів та інформаційні експрес-хвилинки «Герої нашого часу» для учнів 7-11 класів. Під час проведення заходів дітей познайомили з етапами Революції Гідності, учні переглянули відеосюжети про події Майдану, пригадали воїнів-земляків, які віддали життя, захищаючи суверенітет та державну цілісність нашої держави. Для 1-4 класів проведено конкурс на кращий дитячий малюнок на тему «Захисники України очима дитини». Шкільний бібліотекар Трошина Г.М. підготувала тематичний огляд інформаційних матеріалів у медіатеці «За Україну молюся!». Проведені заходи сприяли вихованню в школярів патріотизму та гідності, формуванню розуміння єдності та цілісності України, усвідомленню себе українцями, почуття особистої відповідальності за долю держави, готовності служити Батьківщині своєю працею, розвивали бажання стати гідними громадянами України.