Свято "Посвята у козачата"

11 жовт. 2019
У закладі відбулося свято "Посвята у козачата"

11 жовтня у закладі традиційно відбулося величне свято «Посвята у козачата» для першокласників. Саме у жовтні увесь християнський світ з глибокою любов’ю, вдячністю і надією славить Пресвяту Богородицю, Матір Спасителя світу Ісуса Христа і відмічають День Українського козацтва, свято усіх представників славетного лицарського роду, гідних нащадків великих прадідів наших, у чиїх жилах тече і пульсує гаряча козацька кров і живе дух героїчних запорожців.

Заздалегідь маленькі школярики готувалися до святкування: розучували вірші, пісні, танці. Старші шкільні друзі готували стіннівки, викладку літератури, малювали малюнки. У веселому настрої, у вишиванках під звуки українських пісень зібралися у святково прибраній залі. Ведучі Бут Анастасія та Медвєдєва Єлизавета розповідали про доблесних козаків, про традиції нашого народу, про історію та сучасність. Отаман Медяник Андрій та козаки із 7Б класу Горпинич Костянтин, Пузанов Владислав, Мазурок Денис, Помилуйко Ярослав, Тимошенка Ростислав виконали запальний український гопак та вирішували як же прийняти до козацького гурту наймолодших. Першокласники з гордістю прославляли рідну Батьківщину, дали обіцянку продовжувати батьківську справу, гарно вчитися, поважати традиції нашого народу. Отаман зачитав присягу майбутнім козачатам. Директор закладу Любов Єгорівна Каткова вручила посвідчення козачатам та привітала присутніх зі святом, розповіла про досягнення кращих учнів закладу, наголосила на тому, що справжні козачата: сміливі, чесні, сумлінні, повинні зростати справжніми захисниками своєї Вітчизни.

На святі лунали пісні у виконанні Мелащенко Валерії, вокальної групи 4В класу, молодшої вокальної групи «Капітошки», Ганусєєва Гордія та вчителя музики Сташука Сергія Іполитовича. Сценка «Як козаки до КОШа збиралися» у виконанні Медяника Андрія та Горпинича Костянтина особливо сподобалися глядачам. На завершення виконали загальний танцювальний флешмоб та фото всіх учасників.

Фотоальбом можна переглянути тут