Загальношкільний захід до Дня українського козацтва та Дня захисника України

11 жовт. 2019
У закладі проведено заходи до Дня українського козацтва та Дня захисника України

З метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності і територіальної цілісності України, військових традицій і звитяг українського народу, сприяння патріотичному вихованню підростаючого покоління в закладі проведено загальношкільний захід «Лине слава козацька з далеких віків», присвячений Дню українського козацтва та Дню захисника України. Школярі зібралися у  святковій  залі, щоб засвідчити свою повагу всім, хто носить військову форму. Розпочалося свято виступом козачат: Медяника Андрія, Горпинича Костянтина, Пузанова Владислава, Тимошенка Ростислава, Мазурка Дениса, Помилуйка Ярослава. Ведучі свята Целіковський Владислав та Мірошніченко Валерія зазначили, що в  цей урочистий день ми вшановуємо тих, хто причетний до високого звання захисника Вітчизни: від вкритих сивиною і увінчаних нагородами фронтовиків, до молоді, нашого сьогодення. Розповіли всім присутнім про свято Козацької Покрови, познайомили учасників заходу з історією виникнення козацтва та їх звичаями. Особливу шану та вдячність  діти висловити  нашим землякам, нашим героям, відданим захисникам  Батьківщини учасникам ООС, подякувавши їм за мужність і відвагу, а їхнім сім’ям за  підтримку та терпіння. Учасники заходу вшанували пам’ять героїв полеглих за нашу вільну, незалежну Україну та невинних жертв неоголошеної війни, запаливши вогні скорботи. Свої вокальні здібності на святі продемонстрували Ганусєєв Гордій, Мелащенко Валерія, Руденко Костянтин, Яковенко Єва та молодша вокальна група. Літературно-музичну композицію «Тополя»  виконали Філоненко Євгенія, Педаш Софія, Махова Анастасія, Ганусєєв Гордій, Чеусов Денис, Мірошниченко Максим, Дідковський Олександр, Левицький Владислав. Здобувачі освіти обіцяли   рівнятись на наших захисників і стати справжніми патріотами своєї держави, боротися за волю, честь і за народ. Завершилося свято піснею «Українські козаки» у виконанні Сташука Сергія Іполитовича. Проведення таких заходів допомагає дітям краще пізнати історію своєї країни, адже нашим сучасникам потрібно дбати про культурне і духовне відродження народу, потрібно навчитися пишатися тим, що ми – українці.

Фотоальбом можна переглянути тут