Моніторингове дослідження рівня сформованості громадянських компетентностей здобувачів освіти

2 жовт. 2019
Заклад є учасником проєкту "Формування та оцінювання громадянських компетентностей в освітньому процесі на рівні базової середньої освіти" Програми підтримки освітніх реформ в Україні "Демократична школа" Європейського Центру ім. Вергеланда у співпраці з МОН України.

25-26 вересня 2019 року учні 7-х класів Комунального закладу «Опорний заклад загальної середньої освіти «Престиж» Гуляйпільської міської ради брали участь у моніторинговому дослідженні, що має на меті виявити рівень сформованості громадянських компетентностей учнів. Дітям було і просто і складно водночас. Вони з цікавістю вибирали варіанти відповіді намагаючись підказати героям цієї історії, як їм бути в різних ситуаціях. Учні ставили запитання, отримували роз`яснення та за 30 хвилин усі закінчили роботу.

Фотоальбом можна переглянути тут