Заклад взяв участь у Всеураїнському уроці доброти

2 жовт. 2019
Заклад долучився до ІІ-го Всеукраїнського уроку доброти про гуманне та відповідальне ставлення до тварин

4-го жовтня –Всесвітній день захисту тварин. Здобувачі освіти та вчителі нашого закладу відгукнулися на пропозицію БФ «Щаслива лапа» долучитися до проведення 2 жовтня Всеукраїнського уроку доброти про гуманне та відповідальне ставлення до тварин. На уроках доброти молодші школярі з’ясовували, хто такі «волонтери тварин», знайомилися з породами собак і котів, відгадували загадки про тварин, відповідали на запитання мультвікторини; здобувачі освіти середньої ланки закріпили знання про особливості догляду за домашніми тваринами та навички безпечної поведінки при зустрічі з безпритульними тваринами; старшокласники ознайомилися з поняттями «фелінотерапія» та «каністерапія», обговорили причини появи безпритульних тварин та жорстокого ставлення до тварин. У рамках Всесвітнього дня захисту тварин у школі було проведено конкурс фотографій та малюнків «Мій домашній улюбленець». У ході проведення уроків школярі ознайомились із правилами етичного ставлення до тварин, гуманними шляхами розв’язання проблеми безпритульних собак та котів, а також чинними правовими нормами, що стосуються захисту тварин від жорстокого поводження з ними. Кожен урок містив інтерактивні методи навчання і супроводжувався мультимедійною презентацією з цікавими та повчальними відеоматеріалами. Зміст заходів відповідав віковим особливостям школярів і сприяв формуванню в них ключових компетентностей, визначених Концепцією «Нова українська школа».

Фотоальбом можна переглянути тут