Святкування річниці визволення Гуляйпільського району від нациських окупантів

17 вер. 2019
Відсвяткували чергову річницю визволення Гуляйпільського району від нацистських окупантів

Кожного року в середині вересня ми збираємося великою та дружною родиною, щоб відсвяткувати чергову річницю визволення Гуляйпільського району від нацистських окупантів. У такі свята кожен відчуває себе часткою великої родини. Цей день  об’єднує усіх, кому дорогий рідний край, тих, хто пишається, як минулим , так і його сьогоденням. З метою ознайомлення школярів з подіями Другої Світової війни, прикладами героїзму українського народу в боротьбі з ворогом, виховання почуття патріотизму, любові до своєї землі,  в рамках відзначення 76-ї річниці визволення Гуляйпільського району від нацистських окупантів у закладі протягом тижня в  усіх класних колективах проведено інформаційно-просвітницькі заходи, спрямовані на вшанування пам’яті  героїв-визволителів. Для здобувачів освіти 1-4 класів класні керівники провели інформаційні хвилини пам’яті «Пам’ятаємо твій подвиг, солдате!», уроки мужності «Спасибі Вам, солдати Перемоги» проведено для 5-8 класів, також школярі переглянули відеоролик «Війна така далека і близька» в онлайн режимі, 9-11 класи взяли участь в історичній панорамі «Є в пам’яті біль і подяка», де мова йшла про те, що все менше залишається очевидців злочинів нацистів, але  пам’ять про тих, хто боровся і поліг за визволення рідної землі назавжди залишиться в наших серцях. Проведені заходи дали змогу підростаючому поколінню дізнатися більше нового про мужність і героїзм захисників рідної,  поринути  у ті часи та події, які ми не маємо права забувати, заради  процвітання України, її мирного та щасливого майбутнього.

13 вересня розпочалися урочистості мітингом-реквієм «Сполохані струни пам’яті» на меморіалі Слави. Почесне право покласти гірлянду із квітів до пам’ятника загиблим воїнам було надано нашим одинадцятикласникам Закарлюці Ігорю, Кумеру Владиславу, Волоху Владиславу, Свешнікову Владиславу, Абраменку Богдану, Щерчкову Максиму. А дівчата Гребенюк Віолета, Демянчук Юлія, Продан Оксана, Крат Інна, Малинка Олександра, Андрєєва Анастасія привітали наших шановних ветеранів Другої світової війни і на знак пошани вручили їм букети осінніх квітів. Святковий ранок 14 вересня розпочався велопробігом, де здобувачі освіти разом із дорослими  мали можливість відвідати і низько вклонитися могилам солдатів, що загинули, звільняючи нашу рідну землю від ненависного ворога. Вже стало доброю традицією щороку до Дня міста готувати музичні  подарунки для громади від школярів. Дитячий сміх, веселий гомін та щасливі обличчя батьків – все це можна було побачити під час виступу талановитих дітей в рамках творчого проекту «Хай квітне у світі дитинство щасливе», де свої здібності продемонстрували здобувачі освіти 5-Б класу Бик Анна та Фісун Діана. Найбільшою подією, яка дивувала та захоплювала дух, була спортивно-розважальна програма, де наші школярі брали активну участь. З 16 години та упродовж всього свята присутні мали можливість відвідати виставку-ярмарку та ознайомитися з виробами народних майстрів Гуляйпільського краю. Усі бажаючі змогли придбати різноманітні сувеніри на згадку, завітати на майстер-класи від Анни Кочеткової та Миколи Заворотинського.  Діти та дорослі із задоволенням брали участь в іграх, розвагах та конкурсах. А ще з більшим задоволенням отримували призи, за які щедро нагороджували організаторів щирою посмішкою. Нехай же зростає та процвітає наше улюблене місто! Нехай щастя, любов і достаток живуть на кожній його вулиці, у кожному домі, в кожній родині, об’єднуючи всіх нас у згуртовану і небайдужу громаду.

Фотоальбом можна перегляну тут