Свято відкриття шкільного оздоровчого табору "Посмішка"

7 черв. 2019
У закладі відбулося свято відкриття шкільного оздоровчого табору

Україно мила, ми живемо в миті,

Затишно і гарно на рідній землі!

У дітей щасливих виростають крила,

Мрії в вирій кличуть – великі і малі!

Захист дитинства у цілому світі –

Це місія честі, любові й добра.

Заради майбутнього треба нам жити,

Прекрасне і вічне нехай не вмирає!

Саме такими словами 7 червня розпочали святкову музично – розважальну програму «Відкриття шкільного оздоровчого табору «Посмішка» ведучі Коновалова Валентина та Медяник Андрій.

Обов’язок дорослих в усьому світі – надавати дітям усе найкраще, захищати їх від жорстокого та злого. У 1959 році Генеральна Асамблея Організації Об’єднаних Націй прийняла Декларацію прав дитини. Про це добре знають вихованці табору. Під час бліц – опитування вони блискуче справилися і правильно називали права дитини. Під час казкової подорожі школярі уважно слухали уривки із казок, правильно відповідали на запитання, виступали як справжні дорослі захисники дітей і захищали права казкових героїв.

Разом із Чарівницею (Махова Анастасія) дітлахи презентували свої загони, співали, запрошували до запальних танців. Особливо подобалося грати в ігри. Цікаво пройшов конкурс читців віршів, за виразне виконання вони отримували від Чарівниці різнокольорові кульки. На святі лунали пісні, виконували танцювальні флешмоби, танці, які готували діти з кожного загону. Ведучі та учасники дійства у ігровій формі пригадали правила та закони перебування у таборі.  На завершення розпочалася дискотека. Свято удалось на славу! Кожен учасник заходу під час обіду отримав солодкі подарунки.

Фотоальбом можна переглянути тут