Свято вручення свідоцтв 9 клас

10 черв. 2016
9 червня відбулося свято, присвячене врученню свідоцтв про здобуття базової середньої освіти

Урочисто і хвилююче пройшло у закладі свято присвячене врученню свідоцтв про здобуття базової середньої освіти дев'ятикласникам та нагород, які вони отримали за участь у районних, обласних та Всеукраїнських конкурсах.  Слова привітання на адресу винуватців свята виголосили директор школи Каткова Любов Єгорівна, завідуюча районним методичним кабінетом Ольхова Лариса Іванівна, перші вчителі Передерій Валентина Михайлівна і Логанова Валентина Іванівна, батьки. Учні сердечно дякували вчителям та батькам за їхні турботи, навчання, від щирого серця дарували квіти.

На святі лунали пісні у виконанні школярів, чарували присутніх танцями.

Тонула в музиці і квітах школа, в очах у кожного світилася мрія і надія.

На першому шкільному балі звучали побажання: міцного здоров'я і щастя без краю,

Успіху наполегливості, виправдання надій,

А також здійснення свіх їхніх мрій.