У святковій урочистій залі відбувся традиційний творчий звіт обдарованих учнів та педагогів «ПАРАД ЗІРОК»

28 трав. 2019
28 травня у святковій урочистій залі відбувся традиційний творчий звіт обдарованих учнів та педагогів «ПАРАД ЗІРОК». У яскравій і неповторній галактиці нашого закладу засяяли наші шкільні обдарування.

Ведучі цього урочистого зібрання Явор Надія, Минка Антон, Коновалова Валентина, Медяник Андрій запропонували формулу успіху: «За будь – яких обставин посміхайтесь, успіх не любить похмурих облич»!

У номінації «Успіх» вітали тих, у кого бути успішним є найбільший шанс – це 42 відмінники закладу. Сподіваємося, що у другому семестрі їх буде значно більше! Всі, хто бажає відчути себе справжнім науковцем з різних   галузей наук,  потрапляє в епіцентр інтелекту і професіоналізму наших вчителів.  З їх благословення починається шлях до перемог.

У номінації «Золота перемога» для отримання нагород запрошували тих, хто в майбутньому поповнять ряди української зіркової еліти.

З народженням людини в небі народжується нова зірка. Життя людей схоже на життя зірок. Одні тьмяно мерехтять, інші рівно горять, а треті яскраво блищать. У номінації «Честь і гордість» для отримання нагород запрошували тих, кого сяйво від зірок наділяє невгамовною енергією, величезним потенціалом та бажанням перемагати.

У номінації «Талант» запрошували отримати нагороди тих, хто наділений багатою явою і нерідко вражає оточуючих оригінальністю свого

мислення, тих, хто проникає в найпотаємніші куточки природи, відчуваючи любов до рідної землі, до життя.

У номінації «Олімпійська надія» найщиріші вітання кращим 58 спортсменам,  працьовитим, впевненим, завзятим і цілеспрямованим. Вони гідно представляли наш заклад, перемагали, підкоряли  нові вершини, дарували нам своє зоряне сяйво, для них відкриті всі дороги, на них покладаються величезні спортивні надії.  Вони роблять перші кроки до зіркової кар’єри уже зараз, беручи участь і перемагаючи на районних змаганнях: І місце у комплексному заліку І етапу Всеукраїнської дитячо – юнацької військово – патріотичної гри «Сокіл» («Джура»); районний етап фізкультурно – патріотичного фестивалю школярів  «КОЗАЦЬКИЙ ГАРТ» - І місце; районний етап Всеукраїнського спортивно – масового заходу серед дітей та підлітків «ОЛІМПІЙСЬКЕ ЛЕЛЕЧЕНЯ» - І місце; районні змагання з футболу – 5 місце; районні змагання в залік 74 – ї районної спартакіади школярів:  з фут залу – ІІ місце; з баскетболу (хлопці)  – І місце; з баскетболу (дівчата)  – ІІ місце; з волейболу (дівчата)  – ІІ місце; з волейболу (хлопці)  – ІІІ місце; з легкої атлетики – V місце.

Бажаємо вам ніколи не зупинятися на досягнутому, прагніть до   найкращого і завжди перемагайте. Пам’ятайте, що фізичні вправи можуть замінити безліч ліків,  а жодні ліки в світі не можуть замінити фізичних вправ!

У житті кожного спортсмена є люди, які розділяють його досягнення і переживають невдачі, які ведуть до заповітної мети. Це люди, які стали прикладом для наслідування і життєвим наставником –вчителям фізичної культури.

Наступна номінація «Надійна підтримка» присвячена батькам. Астрологи та астрономи вклали чимало праці в те,  щоб наші  шкільні зірочки яскраво засяяли. Але без надійної підтримки найдорожчих людей – рідних батьків, було б складно піднятися  до сузір’я переможців. Школярі щиро дякували батькам за підтримку, турботу,  любов, теплоту та спокій у сім’ї. Дякували їм за те, що вони допомагають дітям іти першою життєвою дорогою і досягати зоряних вершин!

У школі все починається з вірних, світлих носіїв мудрості і знань. Легше стає життєвий підйом, якщо поруч кристально - чистим  світлом гріє люблячий і розумний, часом суворий і принциповий вчитель.
У номінації «Серце віддаю дітям» учні дякували наставникам дитячих, чистих і наївних душ за невичерпну працьовитість і безмежне терпіння, за світлу віру в можливості кожного учня, за велику мудрість і готовність допомогти, за тепло доброго серця, за вселенське розуміння, за великий труд педагога, бо всі вони народилися під щасливою зіркою. І дай вам Бог щасливого і зоряного шляху по життю!

За результативну роботу з обдарованими, здібними та талановитими

учнями, за підготовку переможців районних та обласних конкурсів,

нагороди отримали 21 вчитель закладу.

У номінації «КРАЩИЙ ДИРЕКТОР  – 2019»  перемогу здобула директор

єдиної у світі,  улюбленої Гуляйпільської ЗОШ №1

КАТКОВА ЛЮБОВ ЄГОРІВНА, яка звернулася до всіх присутніх із вітальним словом.

Упродовж свята із яскравих символічних зірочок, які виносили і прикріплювали учні: Гринь Софія (3Б), Доннік Єлизавета(3Б), Дорогобід Єгор,  Деревянко  Артем, Чорна Анастасія, Червоненко Софія, Кульова Анна, Нечепуренко Аліса (4Б), утворилося чарівне  сузір’я «Золотої Рибки!»

Сузір’я Золотої Рибки –

Це символ здійснення бажань.

Тож збудуться хай ваші мрії

На довгому шляху до знань!

Незабутнє свято супроводжували музичні дарунки від переможців фестивалю – огляду дитячої та юнацької творчості «Таланти твої, Гуляйпільський краю!»:  ХОРОВИЙ АНСАМБЛЬ «ВЕСЕЛІ ДІВЧАТА», КИРИЛОВА  АНАСТАСІЯ, (6А), ДУЕТ «ДЗВІНОЧКИ» та ДУЕТ «НАДІЯ»,

які нагороджувалися грамотоми.

Всього було вручено учням 139 грамот, дипломів, подяк та сертифікатів! Педогогам вручено 5 Почесних грамот, 29 грамот та дипломів та 10  сертифікатів! На завершення усі присутні виконали Гімн школи і сфотографувалися. Одинадцятикласникам та дев’ятикласникам нагороди буде вручено на випускних вечорах та на святі Останнього шкільного дзвоника. Бажаємо нашим зіркам, щоб всі життєві сходинки долалися добре, з гарним настроєм, впевненістю і радістю! І нехай щороку поповнюється наша школа новими яскравими зірочками, і збагачується і розширяється наша шкільна галактика талантів!

Фотоальбом можна переглянути тут