Проведено мітинг-реквієм "Схилимо голови перед величчю подвигу наших дідів та прадідів"

8 трав. 2019
у закладі пройшов мітинг-реквієм "Схилимо голови перед величчю подвигу наших дідів та прадідів"

«Ніхто не забутий, ніщо не забуто…»

Минуло 74 роки з тієї травневої ночі, коли замокли останні постріли гармат, настала тиша, прийшов мир, довгожданий, вистражданий, оплачений найвищою ціною, ціною крові і сліз. Все далі відходять грізні і важкі роки Другої світової війни, але не згасає пам'ять про тих, хто віддав своє життя і захистив рідну землю від ворогів. Вона живе у спогадах бійців  і в суворих  монументах , як свідок грізних років і переможних боїв, пильно дивиться на нас у демонстраційних залах музеїв,нагадує про себе зі  сторінок книг, її мужню й величну надійно оберігає народ, передаючи, як святиню у спадщину майбутнім поколінням.

Так,  08 травня 2019 року з метою вшанування пам’яті полеглих у роки Другої світової війни та Дня Перемоги в КЗ «Гуляйпільська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1» було  проведено  мітинг – реквієм «Схилімо голови перед величчю подвигу наших дідів та прадідів …», який підготували учні 9 – Б класу разом із класним керівником Кукурудзяк О. О. Школярі співали пісні про далекі воєнні часи, декламували чутливі вірші, читали листи, де  розповідалося про  страждання українців, яких вивезли на примусові роботи до Німеччини. Рядки, які чули присутні на заході, проникли глибоко в серце та нікого не залишили байдужими.

Учні та вчителі вшанували пам’ять загиблих героїв хвилиною мовчання та поклали  квіти  до Пам’ятного знаку загиблим у роки Другої світової війни вчителям та випускникам школи. Ми завжди маємо пам’ятати тих, хто поклав на вівтар перемоги своє життя, бо полягли вони за наше світле майбутнє.

Фотоальбом можна переглянути тут