Відбувся випускний вечір

28 трав. 2016
28 травня 2016 року у школі пройшов випускний вечір

Шкільний випускний бал є найбільш значущим і урочистим днем в житті кожного учня. Його чекають довгі 11 років як випускники, так і батьки з вчителями. У нашій школі в підготовці до випускного вечора підходять з усією відповідальністю. Тож і цього року ця важлива подія в житті випускників, батьків та вчителів відбулась урочисто та на високому рівні.

28 травня в нашій школі відбувся випускний вечір.

Випускників цьогоріч 36. Є дві медалістки. Вітаємо золоту медалістку – Олексієнко Аліну та срібну медалістку Духопел Анну! Керівники випускних класів -  Гура Любов Іванівна, Кашлєва Людмила Володимирівна. Директор школи Каткова Любов Єгорівна вручала атестати, вітала з закінченням школи та побажала втілення майбутніх планів. Випускники приймали привітання і напуття від вчителів, людей, які за роки навчання стали рідними, батьків та рідних. Отож, ще раз вітаємо випускників, їхніх педагогів і батьків. Адже пройдено нелегкий і  важливий етап у житті кожного випускника. Його вони пройшли під пильною опікою й підтримкою батьків і рідних, своїх учителів. А тепер їм доведеться самим прокладати свій шлях у житті. А життя, як кажуть люди, це «не поле перейти». Та всі труднощі потрібно долати, завжди шукати свою стежину, своє місце в цьому житті. І тоді обов‘язково прийдуть успіх і добро.