Привітання директора школи зі святом Останнього дзвінка

27 трав. 2016
27 травня у закладі відбулося свято Останнього дзвінка!

Дорогі учні!     Шановні вчителі, батьки, гості!

Щиро вітаю Вас зі святом Останнього дзвоника – святом прощання зі  школою! Країна знань перегортає ще одну сторінку нашого  освітянського літопису. Для багатьох школярів останній дзвінок  сповіщає про чудовий відпочинок на канікулах, сповнений яскравих вражень. Тож бажаю  Вам гарно відпочити, набратися духовності і фізичних сил перед початком нового етапу  навчання. Для вас, випускники,  цей дзвоник справді є останній. Скільки в ньому спогадів,  надій, сподівань, радості і смутку! Почувши його, ви з жалем озирнетесь на шкільні роки,  і як ніколи, гостро відчуєте, що  школа – це територія дитинства. Скільки прекрасних хвилин прожили ви тут зі своїми друзями і вчителями! Скільки цікавого дізналися за ці роки! Тут ви написали своє перше слово, тут зустріли першу любов, звідси ви підете у велике життя. Залишаються позаду ваші шкільні роки – найбільш безтурботна та  щаслива пора, сповнена мрій сміливих планів. Ви вирушаєте у самостійне доросле життя. Бажаю, щоб цей шлях був щасливий, сповнений гарними подіями і здобутками, вірю,що ви реалізуєте свої  здібності, таланти,  побудуєте власну успішну долю,  будете гідними творцями свого життя і справжніми патріотами рідної України. Бажаю вам впевненості у власних силах, невичерпного завзяття та здійснення всіх ваших мрій. Глибоко вдячна педагогам і батькам. Ви вклали у своїх вихованців і дітей  душу, і серце і знання! Своєю любов’ю та невтомною працею допомагали пізнавати світ, прищеплювали  найвищі моральні цінності. Шановні вчителі, дякую вам за  самовіддану працю, за турботу і знання, які ви  віддаєте своїм вихованцям, за невпинний творчий пошук  та педагогічну мудрість. Бажаю вам  життєвих сил і натхнення.

Учнівський та педагогічний колектив щиро вдячні за підтримку школи районній     державній адміністрації, органам місцевого самоврядування, небайдужим до наших проблем спонсорам і батькам. Бажаю вам добра і удачі!

Байдужого серця сьогодні немає,

Останній дзвінок пролунає за мить.

То ж, слухайте, слухайте, як він лунає,

Як промовляє,  нехай вам щастить!

Вам зичить Вкраїна врожайного поля,

Хрещатим барвінком хай стелиться путь!

Зичу всім добра і благополуччя, доброго здоров’я і миру!

З повагою директор школи Любов Єгорівна Каткова!