Засідання педагогічної ради

1 лют. 2018
Педагоги обговорили питання поліпшення взаємин між учнями та вчителями

Тема чергової педагогічної ради, яка відбулася 31 січня, «Педагогіка співпраці: актуальні питання взаємин між учителями та учнями, шляхи їх спрямування на людиноцентристські позиції». Продовжується реформування національної системи освіти – упровадження проектів Нової української школи. Важливим є відслідковування психологічної складової освітнього процесу у різних системах внутрішньо шкільних відносин. Метою засідання педради було сприяння актуалізації проблеми взаємин між учнями та вчителями. Має переважати установка на рівноправне партнерство. Сьогодення вимагає: школа – відкрита система, зорієнтована на особистість, а вчитель – гуманіст, інтелігент, професіонал, який впроваджує у практику роботи інноваційні прийоми і методи, які можуть змінити учня та підготувати його до життя в сучасних умовах. Проблема довіри у взаєминах учнів і вчителів є актуальною, є запорукою успішних результатів усього освітнього процесу. Засідання педради проходило у формі ток-шоу, активними учасниками обговорення проблеми були Стасик Л.І., Притула І.М., Сіріньок А.А., Веремійченко А.М., Гура Л.І., Смола Л.І., Єна Н.В., Шокотко В.П., Кукурудзяк Т.П., Григорова Н.М., Ольхова Л.І., Горпинич Т.І. Цікаві колажі підготували Решитко В.В., Пліс Т.В., Фомінова А.М., Копервас В. В. За підсумками педради було ухвалено низку рішень, спрямованих на визначення шляхів поліпшення взаємин між учнями та вчителями, їх побудови на гуманних, людиноцентристських позиціях.