Школа отримала універсальний сходовий гусеничний підйомник

6 груд. 2017
Питання архітектурної доступності закладу для учнів з ООП вирішено шляхом придбання універсального сходового гусеничного підйомника

Питання забезпечення доступу до якісної освіти дітей з особливими освітніми потребами є одним з пріоритетів держави у сфері освіти. 5 грудня 2017 року  навчальний заклад, який є учасником освітнього проекту Благодійного Фонду Порошенка, отримав універсальний сходовий гусеничний підйомник. Питання архітектурної доступності є важливим елементом для розвитку інклюзивної освіти. У рамках соціальної програми Фонду Порошенка "Інклюзивна освіта - рівень свідомості нації" за сприяння Запорізької обласної ради та Запорізької обласної державної адміністрації було ініційовано придбання універсального сходового гусеничного підйомника, який зможе забезпечити доступність кожної дитини з ООП до всіх поверхів і приміщень школи.