Завершено ремонт кабінетів фізики та хімії

24 лист. 2017
завершено роботи по капітальному ремонту навчальних кабінетів хімії та фізики

Нещодавно у нашій школі було завершено роботи по капітальному ремонту навчальних кабінетів хімії та фізики. Зараз ці кабінети мають сучасний дизайн та милують око. Всі роботи були виконані фаховими будівельниками під керівництвом Білецького Володимира Федоровича. Він з розумінням поставився до проблеми школи як замовника робіт,  здійснював закупівлю необхідних матеріалів, координував роботу будівельної бригади. За короткий термін було замінено вікна  у хімічному кабінеті на металопластикові, встановлено нові двері у кабінети, стелю зашито гіпсокартоном, пофарбовано стіни в кольоровій гамі, замінено лінолеум, проведено електромонтажні роботи з внутрішнього освітлення, відремонтовано водопостачання, вікна у фізичному кабінеті задекоровано сучасними вертикальними жалюзі. Тепер ми маємо красиві відремонтавані  кабінети хімії та фізики, які надихатимуть вчителів  та учнів на творчість і успішне навчання.  За сумлінну, швидку, а головне якісну працю будівельникам  дякують вчителі і учні.

Директор школи                        Л.Є. Каткова