Участь у Акції "За єдність та мир"

19 вер. 2017
Педагогічний та учнівський колективи нашої школи взяли участь у Акції "За єдність та мир"

Педагогічний та учнівський колективи нашої школи не можуть залишатися осторонь історичних подій, які відбуваються в Україні. В умовах неоголошеної війни, яка ведеться на сході країни, наш громадянський обов’язок - допомогти та підтримати бійців Збройних Сил України, всіх військових формувань, що захищають нашу Батьківщину та нашу свободу. Тому всі вчителі та учні закладу взяли активну участь у щорічній благодійній фінансовій допомозі воїнам, які знаходяться в зоні АТО для придбання продуктів харчування  та військового облаштування. Зібрані кошти перерахували на рахунок Гуляйпільського районного Благодійного Фонду «За єдність та мир». Усі добре розуміють, що лише відчуваючи нашу підтримку, воїни продовжують боротьбу, бо знають, що за ними стоїть народ України. Армія має силу, коли в неї надійний тил. Ми маємо таким стати. Головне стояти один за одного. Лише згуртування, тільки взаємодопомога допоможуть нам перемогти ворога. Ми маємо робити все можливе, щоб підтримати тих людей, які героїчно захищають сьогодні нашу країну і кожного з нас. Будь - яка посильна допомога, фінансова, моральна чи матеріальна, це маленький внесок у те, щоб наші герої вижили, щоб повернулися до рідних домівок живими – здоровими. Крім того, такі справи згуртовують нас, роблять сильнішими. Разом ми можемо здолати будь-яку біду.