Нововведення навчального року

4 вер. 2017
Нововведення навчального року

2017-2018  навчальний рік пройде під гаслом Нової української школи:

-         100 пілотних шкіл України працюватимуть  за новим Державним стандартом початкової загальної освіти;

-         внесені зміни до навчальних програм 5-9 класів, які зорієнтовані на компетентісним підхід та націлені на результат.

Дітям обіцяють школу компетентності з акцентом на практичних  навичках. Реформа освіти передбачає, що  школи отримують повну  автономію з можливістю самостійно формувати освітні програми, навчальні плани та вибирати методики навчання. Є певне нововведення:

-         тепер у школах вчителі говоритимуть оцінки лише дитині та її батькам;

-         по новому оцінюватимуть дітей у початковій школі;

-         дітей привчатимуть спочатку писати олівцями, а потім ручкою;

-         у зошитах першокласника заборонено  робити позначки червоним кольором;

-         вилучені вимоги та критерії щодо підписання зошитів, головне , щоб це було охайно та грамотно.

Удачі вам в новому навчальному році!