Привітання директора школи Каткової Любов Єгорівни зі святом 1 вересня

31 серп. 2017
Привітання директора школи зі святом

Шановні вчителі, учні, батьки! Щиро вітаю Вас з Першовереснем,  Днем Знань та початком нового навчального року. Особливі вітання нашим любим першокласникам. Сьогодні ви прийшли до школи. Тільки ви почуєте шкільний дзвоник, як перед вами відкриються двері  Країни знань, нових досягнень, цікавих справ, власних талантів. З першого класу крок за кроком ви будете наближатися до високого рівня дорослої людини, зможете збудувати власний світ, яким буде  пишатися родина, країна, а, можливо, увесь світ. Ваш шлях буде впевнено вести ваші  перші   вчителі, ваші перші провідники Країною знань Смола Л.І., Шокотко В.П., Ольхова Л.І.. Усі знання, що ви отримаєте у школі стануть для вас тією опорою, з якою вам буде легко досягти нових успіхів!  Ласкаво просимо до нашого великого колективу школи! Дорогі учні! Після довгих літніх канікул школа чекає на вас. Хочу побажати вам наснаги  і наполегливості у навчанні, бути патріотами своєї країни, успішними у своїх відкриттях!      Слова глибокої шани адресую педагогічному колективу. Від ваших зусиль залежить успіх розпочатих в освіті перетворень, реалізація Нової української школи. Дякую технічному персоналу школи,  які доклали  багато зусиль для підготовки школи до нового навчального року.

Шановні батьки! Перше вересня  єднає нас усіх – бо це спільне свято. Терпіння вам, мудрості, удачі. Хочу подякувати керівництву району міській раді, спонсорам, батьківській громадськості за підтримку і допомогу закладу. У цьому році на ремонт спортивного залу, медіатеки, класних кімнат, придбання меблів витрачено понад 500 тисяч грн..

Усім щастя, добра, благополуччя та миру! Хай цей навчальний рік буде для всіх щасливим та успішним.

Зі святом вас!