Операція "Світанок"

6 трав. 2016
Привітання ветеранів Другої світової війни зі святом Перемоги

Учні10-Б класу привітали ветерана педагогічної праці, дитину війни, вдову учасника бойових дій -Левицьку Ніну Кирилівну та учасника бойових дій  Крутько Тамару Михайлівну з днем Перемоги, подарували квіти і надали фінансову допомогу.

Учні 10-А класу відвідали учасника бойових дій Гусєва Вадима Михайловича,  який зустрів нас із радістю. Школярі  вручили квіти ветерану та надали фінансову допомогу.

9 Травня – свято Перемоги. Воно присвячується тим людям, які захищали нашу Батьківщину від ворога. Ті, хто вижили у цій війні, сьогодні діляться своїми спогадами про  події Другої світової  війни з нами, їхніми нащадками. Ми, учні 8-Б класу КЗ «Гуляйпільська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1» 6 травня відвідали Кравченка Володимира Семеновича, учасника бойових дій. Нам було дуже приємно вітати таку людину зі святом: щиру, доброзичливу, скромну. Володимир Семенович із радістю зустрів нас, передав вітання та подяку  учням  школи, вчителям та батькам , а ми в свою чергу висловили подяку йому та іншим ветеранам за Перемогу.

Учні 8-А класу провідали підшефного ветерана Шейка Олексія Михайловича, який в роки Другої світової війни боровся за незалежність України, пройшовши довгий, сповнений жаху шлях до жаданої перемоги. І тепер дивлячись в його очі, ми розуміємо, якою ціною дісталася перемога українському народові.

Учні 7-А класу  відвідали районну бібліотеку напередодні свята Перемоги, де відбулася зустріч з мамою воїна АТО Коростильовою Наталією Глібівною та представником Червоного Хреста Кучеровою Любов Миколаївною.

Перед нами виступила Кучерова  Л.М., яка повідомила про волонтерський рух у районі, безкорисливу допомогу воїнам АТО.

Н.Г. Коростильова розповіла про свого сина Тараса, який отримав повістку в зону АТО. Мати говорила про сновидіння, які допомагають пережити материнську тривогу та біль за сина, що захищає нашу Батьківщину. Потім Наталія Глібівна прочитала свої  у цей тривожний час.  вірші, які присвятила своїй родині та людям що допомагають вижити

До учнів 2-А класу завітали старшокласники. Вони розповіли дітям про червоний  мак - символ пам’яті. Червоний мак- це кров солдатів, загиблих на полі бою.

У 2-Б класі до 9 Травня був проведений патріотичний урок «Щоб весни квітнили для нас». Другокласники поширили свої знання про життя, вчинки людей під час страшної трагедії . Діти відчули гордість за свій народ  і виявили бажання у майбуньому стати захисниками своєї Батьківщини.

У 3 – х класах відбулася виховна година « Вклонімося великим тим рокам». На ній діти познайомилися з сторінками історії, біографіями учасників тих подій, представили фотографії своїх рідних, що приймали участь у боротьбі з нацизмом. Ми малювали малюнки, читали вірші, слухали пісні воєнних років. А далі сторінку ми присвятили нашій країні – Україні. Щоб над нею завжди було мирне небо.

6 травня в 4 – А класі пройшов урок – пам’яті «Уклін низький Вам, ветерани»      Ведучі Кошубінська Влада і Міщенко Ілля нагадали події буремних 1941 – 1945 років. Учні вшанували хвилиною мовчання всіх загиблих в роки війни. Виготували вітальні листи тим, кому доля подарувала сьогодення .
   Макута  Аня, Міщенко Юля, Жованик Владислав висловили найзаповітнішу мрію – миру неньці – Україні. Урок завершився фестивалем малюнків «Мирне небо України».

У 4-Б класі пройшов захід напередодні Дня Перемоги у Другій світовій війні «Згадаємо всіх, хто подвиг для нас вершив». Учні Андрієнко Анна, Прокопенко Дмитро, Куриленко Анастасія, Медяник Андрій принесли світлини своїх прадідусів, які здобули для нас, своїх нащадків,  можливість жити у вільному світі.