Завершив роботу літній мовний табір "Посмішка"

16 черв. 2017
Закриття літнього мовного пришкільного табору "Smiley"

Звучать акорди табірної пісні «Посмішка» англійською, німецькою та українською мовами! Ось і закінчилася табірна зміна…

На подвір’ї школи вишикувалися загони на святкову лінійку «Табір до побачення, літечко, здрастуй!» для підведення підсумків роботи табору та нагородження активних  учасників.

Загонові лідери рапортують про готовність до церемонії закриття мовного табору «Smiley». Лунають девізи   та пісні наших загонів «Plauful Kids», « Binbo» та Bienenchen”. Ведучі Закарлюка Ігор, Горпинич Марія, Кірша Владислав та Кацай Дар’я з великим захопленням розповідали про змістовні, неповторні дні табірної зміни. За цей час діти удосконалювали свої знання з іноземних мов, приймали участь в цікавих конкурсах, змаганнях, вікторинах, іграх та розвагах.

За час табірної зміни вони вивчили багато мовних та рухливих ігор, які із задоволенням нам продемонстрували. А скільки співали нових пісень, загадок, приказок  та віршів декламували діти кожного дня. Шевченко В., Гринь С., Доннік К., Бодня А., Крат І., Волох В.  підготували цікаві вірші про літо, спорт та відпочинок у таборі! Пісню «We will rock you» у виконанні Дьоміної Анастасії підхопили всі учасники святкової лінійки.

До нас на свято завітали казкові герої. Діти переконали їх, що в дитячому таборі  «Smiley»   вони не нудьгують, а весело й корисно проводять час. Лісові гості Задорожнюк Л., Міщенко С, та Кацай Д. подарували дітлахам різноманітні смаколики.  А які гарні хореографічні постановки були підготовлені юними танцюристами – запальні танці «Україна – перлина» у виконанні Шаровської М., Станько П. , Руденок О.О, Міщенко С., Цьопкало В. «Запали вогонь» у виконанні Задорожнюк Л. та Міщенко С. та груповий танок «Dance» дуже сподобались глядачам. Але, на жаль, треба попрощатися з веселим, сповненим розваг життям у таборі та підвести підсумки виконаної роботи. Директор школи Каткова Л.Є. та начальник табору Копервас В.В. відзначили найактивніших учасників та нагородили призами. Заключним акордом свята стала пісня  «Guten Tag», ідеєю якої була надія на зустріч в наступному році. І ми впевнені, що життя мовного табору «Smiley – 2018» буде ще цікавішим!

Також цього дня діти приймали участь в конкурсі малюнків на тему «Мій найщасливіший день».  Був створений груповий малюнок «Мої бажання».

Діти прийняли участь в акції  «Чисте подвір’я» по прибиранню на території школи.

А «Вогник» прощання «У колі друзів» був гарним закінченням такого веселого і разом з тим сумного останнього дня табірної зміни!!!