В літньому мовному таборі було проведено спортивно-розважальне свято «Від козацьких розваг до Олімпійських вершин».

8 черв. 2017

Літо. Сонце. Шкільний табір. Здавалося що може об’єднувати ці поняття. Звісно що активний відпочинок, який забезпечує шкільний табір «Smiley». Діє він при КЗ «Гуляйпільська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 1» Гуляйпільської районної ради.

Так 7 червня 2017 року в таборі було проведено спортивно-розважальне свято «Від козацьких розваг до Олімпійських вершин». На яке завітала методист районного методичного кабінету Минка Галина Антоліївна.

Змагання проводяться з метою залучення шкільної молоді до здорового способу життя та занять спортом також популяризація фізичної культури, розширенню  кругозору учнів про козацтво.

На початку свята відбулося представлення команд та розпочалися малі олімпійські ігри. Змагались вихованці у спритності та швидкості. Діти пройшли через 9 випробувань які включали різноманітні спортивні вправи, естафети, стрибки у мішках,переправляли товариша через річку. Також був інтелектуальний конкурс «Вікторина». Діти представляли художні номери. Вболівальники підтримували свої команди бурхливими оплесками.

Одну години захоплюючої, емоційної боротьби принесло велике спортивне задоволення всім учасникам змагань, на спортивному майданчику панувала приємна, дружня атмосфера.  За підсумками всіх етапів змагань третє місце зайняла команда «Джура», друге команда «Чайка» і заслуженими переможцями стала команда «Сокіл».

Всі вони отримали заохочувальні нагороди – солодкі подарунки. День спорту показав, що вихованці кожної команди готові з гідністю подолати поставлені завдання. Діти продемонстрували свою вмілість, швидкість, спритність, витримку та спортивний характер.