9 черв. 2017

9 червня у закладі відбулася урочиста лінійка, присвячена врученню свідоцтв про здобуття базової загальної середньої освіти. Традиційно випускники Зайцев Денис, Журавель Єлизавета, Панасейко Владислав, Соломонова Єлизавета поклали квіти до Пам’ятного Знаку учням та вчителям, що загинули в роки Другої світової війни та до меморіальної дошки воїну – афганцю Синельнику Михайлу.

До випускників, їх батьків та вчителів з вітальним словом звернулася директор школи Каткова Любов Єгорівна і вручила нашим зірочкам Солодченко Ользі, Фархутдінову Артему та Хромовій Тамарі свідоцтва особливого зразка і п’ятдесят чотири свідоцтва дев’ятикласникам.

Найщиріші слова подяки висловлювали випускники першим вчителям, класним керівникам, педагогічному колективу, батькам, дарували запашні квіти, вірші. Пісні про рідну школу звучали у виконанні Ярої Ганни та Солодченко Ольги. До всіх присутніх звернулися класні керівники Сіріньок Алла Анатоліївна та Клименко Світлана Петрівна. Від імені батьків з добрим словом звернулися до дітей Олена Миколаївна та Сергій Миколайович Штепи. Хвилюючим і неповторним був виступ Солодченко Ольги та її мами Оксани Іванівни.

А час летить від вечора до рання –

В минуле вже немає вороття.

Ваш лайнер мчить з Республіки навчання

В Республіку дорослого життя!