Відкриття літнього мовного табору "Посмішка"

30 трав. 2017
29 травня в школі розпочав свою роботу літній мовний табір "Посмішка"

Дитинство – чудова пора сподівань та здійснення мрій.

Чого біля школи гуртуються діти,

Нарядні й веселі, ніхто не сумний?

Бо розпочалося справжнісіньке літо,

Відкрив свої двері табір шкільний.

Літо – це пора року, яка вражає своїм буянням трав та ароматних квітів, яскравим сонечком та теплими дощами, швидкоплинними грозами та запашними полями.

Як приємно, нарешті настали довгоочікувані канікули. Закінчився складний рік навчання та продзвенів останній дзвоник.

Організація літнього відпочинку учнів є складовою частиною безперервного та послідовного процесу виховання. Щороку, адміністрація КЗ «Гуляйпільська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 1», приділяє велику увагу питанню відпочинку та оздоровленню учнів. 29 травня 2017 року вдруге розпочав свою роботу літній мовний табір «Посмішка», основною метою якого є – зацікавити вихованців вивченням іноземних мов, допомогти подолати психологічний та мовний бар’єри виконуючи завдання розважального та розвивального характеру: квести, естафети вікторини і т.д.

Робота  мовного табору є  чудовою можливістю для дітей покращити знання з англійської та німецької мов, знайти нових друзів, цікаво та весело провести час.

Повноцінна робота закладів освіти, особливо їх матеріально-технічне забезпечення, в сучасних умовах не можлива без спонсорської підтримки. Не є виключенням і наш мовний табір «Посмішка».

Висловлюємо щиру подяку за постійну допомогу школі нашим шановним спонсорам:

Коростельову Олександру Юрійовичу

Дудці Олександру Івановичу

Курману Сергію Івановичу

Курману Ярославу Сергійовичу

Синельнику Анатолію Михайловичу

Філіпченко Валентині Миколаївні

Дорогобіду  Сергію Миколайовичу

Кравцю Віктору Сергійовичу

Червоненко Вікторії Іванівні

Закарлюці Ігорю  Вікторовичу

Абраменку Олегу Сергійовичу

Бальсанку Сергію Юрієвичу

Волоху  Миколі Миколайовичу

Панаріну Геннадію Васильовичу

Притулі Юлії Іллівні

Адміністрація, педагогічний, учнівський та батьківський колективи комунального закладу «Гуляйпільська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів №1» Гуляйпільської районної ради висловлюють Вам щиру вдячність за надану можливість змістовного оздоровлення та відпочинку школярів. Ми цінуємо Ваш вклад у виховання підростаючого покоління. Дякуємо Вам за милосердя, чуйність і любов до дітей! Бажаємо Вам

Хай ладиться скрізь: на роботі, в родині,

Щоб радісний настрій у серці не згас,

Все світле і гарне, що треба людині,

Нехай неодмінно приходить до Вас!

Хай щастя приходить і ллється рікою,

Хай горе обходить завжди стороною,

Хай доля дарує Вам довгі літа,

А в серці завжди хай живе доброта!

Начальник табору В.В. Копервас