Свято Останнього дзвоника

29 трав. 2017
26 травня відбулося свято Останнього дзвоника

26 травня у школі пройшло свято Останнього дзвоника. На святкове дійство, окрім самих учнів та випускників, завітали їх батьки, які розділили зі своїми дітьми радісні та, водночас, хвилюючі миті в їх житті. Привітати випускників прийшла заступник голови міської об’єднаної територіальної громади Плющій Світлана Віталіївна, яка побажала випускникам щасливої життєвої дороги. Свої слова-настанови також висловила заступника директора Таран Світлана Євгеніївна. " Дорогі учні, вчителі, батьки, гості!

На подвір’ї дитячим гомоном вирує свято Останнього дзвоника, свято радісне, довгоочікуване для більшості  школярів і з присмаком смутку  і прощальної сльози для наших випускників, бо  сьогодні для них востаннє продзвенить шкільний дзвінок і сповістить про кінець безтурботного дитинства і початок  нового незвіданого самостійного життя.  Бажаю вам  щасливої долі, здійснення  найзаповітніших мрій. Ми переконані, що ви виправдаєте сподівання батьків і вчителів – виберете правильний шлях, повністю розкриєте свій творчий потенціал. Не бійтесь труднощів. Будьте чесними і працьовитими. Живіть змістовно і цікаво – заради себе,  заради Батьківщини. Україні потрібні ваш талант, інтелект, працьовиті руки.

Останній дзвінок! Для вас і ваших рідних це бентежна мить. Ви прощаєтесь з дитинством. Вам пора вирушати у світ. Висловлюю щире спасибі батькам випускників за виховання дітей, з розумінням ставилися до шкільних проблем, співпрацювали з вчителями. Бажаю вам, щоб діти ваші знайшли вірну стежину в житті, пам’ятали ваші батьківські настанови і рідний дім. Окрема подяка класним керівникам 11 класів Авраменко Дар’ї Вікторівні і Шингур Ірині Олександрівні, які  були вірними порадниками і другими мамами для учнів.

Висловлюю щиру вдячність педагогам  за невтомне служіння обраній справі, постійний педагогічний пошук, добро і теплоту сердець. Нехай на Вашій нелегкій вчительській стежині буде завжди рясно на успіх, шану і славу.

Окрема подяка органам місцевого самоврядування, нашим меценатам Курману С.І. та Ярославу Сергійовичу, Коростельову Олександру Івановичу, Синельникам Анатолію Михайловичу та Олександру Михайловичу, Філіпченко Валентині Іванівні, всім небайдужим до проблем школи батькам за фінансову підтримку і допомогу. Усім міцного здоров’я, бадьорості духу, щастя і добра!

Прийміть найщиріші вітання від директора школи Каткової Л.Є. і побажання любим учням веселого літа, а випускникам – здійснення їх мрій.   В щасливу путь»!   Зі святом!