Мжрайонна квест-гра у м. Пологи

18 трав. 2017
17 травня 2017року у Пологах відбулася міжрайонна квест – гра юних патріотів!

17 команд з чотирьох районів області стали учасниками інтелектуально-спортивного квесту для учнівської молоді “Історія Запорізького краю: 100-річчя українськоїреволюції”.

На захід парку залізничників зібралося близько 500-т осіб.

Учасники гри - старшокласники з Пологівського, Гуляйпільського, Більмацького та Токмацькогорайонів. Учні 10 класу нашої школи стали учасниками квесту.

Патріотична гра саме на цю тематику в області проходить вперше.

Проект організовує КЗ “Обласний центр патріотичного виховання молоді” Запорізькоїо бласної ради.

Разом з суддями із Обласного центру змагання для школярів проводили і пологівські учасники АТО, члени ГО "Волонтерський рух Пологівщини" та активісти пологівського Червого Хреста.

Юнаки та дівчата повинні були пройти 14 завдань, дати відповіді на питання та подолати спортивну смугу перешкод.

Біля кожної зупинки на учасників чекали судді, що розповідали цікаві факти про історичних діячів та давали завдання.

В рамках квесту школярі також збирали та розбирали автомат, надавали першу медичнудопомогу, ходили по канату, стріляли з пневматичної зброї і не тільки.

Головне завдання, не тільки визначити найсильніших інтелектуалів та спортсменів, а відкрити для школярів запорізького регіону імена історичних діячів, які творили українську історію і боролися за незалежність.

Протягом цікавої гри учасники змогли більше дізнатися про події та політичних, громадських, військових, культурних діячів революції 1917-1921 років, таких як: Симон Петлюра, ПавлоСкоропадський, НоманЧелебіджихан, ЄвгенКоновалець і інші.