Семінар «Роль краєзнавства та етнопедагогіки в системі національно – патріотичного виховання»

11 трав. 2017
Відбувся семінар для заступників директорів з виховної роботи на тему: «Роль краєзнавства та етнопедагогіки в системі національно – патріотичного виховання».

11 квітня відбувся семінар для заступників директорів з виховної роботи на тему: «Роль краєзнавства та етнопедагогіки в системі національно – патріотичного виховання».

У ході проведення семінару розглядали питання про волонтерський рух у шкільних колективах. Педагог – організатор Фомінова А. М. ознайомила присутніх з матеріалами тренінгу, який проходив 27 – 30 березня у Запоріжжі під назвою «Школа волонтерства» за участі київських тренерів Ірини Бондар, Оксани Юрик та німецького товариства компанії ДІЗ. Антоніна Миколаївна підготувала презентацію про волнтерування та благочинність, розповіла про проведену роботу помічників волонтерів нашої школи, про благодійні вчинки альтруїстів, про управління ендавментами, призначеними для допомоги бенефіціарам і ознайомила про плани на майбутнє.