Місячник екології та благоустрою «Довкілля 2017»

28 квіт. 2017
З метою формування екологічної культури підростаючого покоління і гуманного ставлення до довкілля в нашій школі проводиться місячник екології та благоустрою «Довкілля 2017».

З метою формування екологічної культури підростаючого покоління і гуманного ставлення до довкілля в нашій школі   проводиться місячник екології та благоустрою «Довкілля 2017». У рамках місячника учні 1-В класу висадили кущ калини на подвір’я школи. Також була проведена виховна година на тему:«Здоров’я природи – здоров’я людини». Ми збагачували знання дітей про навколишнє середовище, показували тісний зв’язок природи i людини. Розвивали бажання робити все для того, щоб бути завжди здоровим. Виховували бажання оберігати природу, вносити свою часточку для збереження навколишнього середовища.

Учні старших класів пам’ятають, що біля школи по вул. Н.Махна росли високі тополі. Але,  на жаль, вони всохли і довелося дерева  спиляти. Тому учні 1-Б класу посадили кущ, назва якого форзиція. Форзиція – символ приходу весни. Також була проведена виховна година на тему: «Подорож до Країни Довкілля».Діти розширювали і збагачували знання про природу, виховували    почуття прекрасного, любов до природи рідного краю та шанобливе ставлення до неї, формували вміння встановлювати взаємозв’язок між природними   об’єктами.

28 квітня учні 2-В класу під час екскурсії у природу спостерігали за весняними змінами в житті рослин, згадали про їх значення  для людини, повторили правила поводження в природі. Наприкінці екскурсії  діти посадили кущик смородини на шкільному подвір’ї.

27 квітня вчитель Авраменко Д.В.  провела екологічний диспут для учнів 9-11 класів на тему: «Прості екологічні рішення проти глобальних змін клімату», під час якого учасники заходу визначили наслідки глобального потепління, з’ясували вплив господарської діяльності людей на довкілля. Учні зробили висновок, що вирішення екологічних проблем, в тому числі, й глобального характеру збереження довкілля починати треба з участі в цьому кожного жителя планети. Адже ми – частина планети. Доля її в наших руках!

На виховному заході «Буду я природі другом» учні 2 –А класу говорили про те, що не можна уявити довкілля без рослин, які дарують людям красу і затишок, прохолоду і свіжість, щедро годують своїми плодами. А від людей наші зелені друзі чекають любові і захисту. Діти виготовили спільну сторінку «Поради як стати другом природи», намалювали «Весняне віконечко», а Синельник Саша, Ігнатович Саша та Кисельов Макар на шкільній клумбі посіяли квіти айстри. Висновком виховної години стали такі слова: «Людина може багато, зокрема, вона вміє і повинна бути садівником природи, її лікарем».

Учні 8 – А класу піклуються і бережуть природу свого краю. Кожного року  беруть  участь в акції «Посади дерево», дбайливо доглядають пришкільну ділянку. Своїми маленькими справами допомагають природі «жити».

У рамках  місячника «Довкілля – 2017» учні 9-Б, 11-А, 11-Б класу на березі річки Гайчур висадили декоративні дерева та прибрали сміття.