Комунальний заклад "Гуляйпільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1" Гуляйпільської міської ради

21 лют. 2018

Загальношкільні батьківські збори

Тема загальношкільних батьківських зборів «Толерантність людини – найважливіша умова миру і злагоди в сім’ї, колективі, суспільстві»
18 лют. 2018

Заходи до Дня пам'яті Героїв Небесної Сотні

У закладі пройшли заходи, присвячені вшануванню учасників Революції Гідності
15 лют. 2018

15 лютого – день вшанування учасників бойових дій на територі ї інших держав

в усіх класних колективах проведено виховні години «У полум’ї війни», присвячені вшануванню учасників бойових дій на території інших держав.
14 лют. 2018

День святого Валентина в школі

День святого Валентина
12 лют. 2018

Тиждень безпечного Інтернету

У школі було проведено тиждень безпечного Інтернету
12 лют. 2018

Вибір і замовлення підручників для 5 класу

Засідання педагогічної ради щодо вибору і замовлення проектів підручників для 5 класу
7 лют. 2018

У 1 - А класі відбулися батьківські збори за участі практичного психолога школи – Куріленко А.В.

7 лют. 2018

7 лютого в закладі проведено заходи до 80-річчя з дня народження В’ячеслава Чорновола

1 лют. 2018

Засідання педагогічної ради

Педагоги обговорили питання поліпшення взаємин між учнями та вчителями
30 січ. 2018

Школа зустрічала гостей

Засідання міжрайонного педагогічного майданчика "Розбудовуємо новий освітній простір"

До уваги батьків! 18.02.2016 о 16-30 відбудуться загальношкільні батьківські збори! Тема зборів "Сім'я як фактор зміцнення духовно-морального та соціального здоров'я дітей"

Оголошення! У закладі 09.02.2016 відбудеться Всеукраїнська акція "Хвиля безпечного Інтернету!"  Запрошуємо учнів взяти активну участь!

У закладі з 02.02. по 05.02 проходив шкільний

конкурс декоративно – ужиткового мистецтва

«Знай і люби свій рідний край»