Комунальний заклад "Гуляйпільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1" Гуляйпільської міської ради

12 груд. 2017

Вітаємо Яру Ганну, з пермогою у конкурсі "Зіркове сяйво"

Яра Ганна здобула перемогу в обласному фестивалі-конкурсі "Зіркове сяйво"
12 груд. 2017

Вітаємо переможця обласного етапу міжнародного конкурсу знавців української мови імені Петра Яцика

Вітаємо Фархутдінова Артема
8 груд. 2017

Районний конкурс "Учитель року"

8 грудня відбувся районний конкурс "Учитель року"
8 груд. 2017

У закладі пройшов тиждень військово-патріотичного виховання

Із 4 по 8 грудня в школі проходив тиждень правових знань

6 груд. 2017

Школа отримала універсальний сходовий гусеничний підйомник

Питання архітектурної доступності закладу для учнів з ООП вирішено шляхом придбання універсального сходового гусеничного підйомника
5 груд. 2017

04.12.2017 року у Запорізькому обласному центрі молоді було проведено нагородження координаторів волонтерського руху в закладах освіти.

4 груд. 2017

Родинне свято у 1-Б класі "Найрідніші люди на Землі - моя родина"

Родинне свято у 1-Б класі
4 груд. 2017

Заходи до Міжнародного дня людей з обмеженими можливостями

До Міжнародного дня людей з обмеженими можливостями у закладі відбулися заходи
28 лист. 2017

Заходи в рамках тижня профілактики, присвяченого «Дню боротьби зі СНІДом/Дню толерантного ставлення до ВІЛ-інфікованих»

До уваги батьків! 18.02.2016 о 16-30 відбудуться загальношкільні батьківські збори! Тема зборів "Сім'я як фактор зміцнення духовно-морального та соціального здоров'я дітей"

Оголошення! У закладі 09.02.2016 відбудеться Всеукраїнська акція "Хвиля безпечного Інтернету!"  Запрошуємо учнів взяти активну участь!

У закладі з 02.02. по 05.02 проходив шкільний

конкурс декоративно – ужиткового мистецтва

«Знай і люби свій рідний край»